ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4593411
*
nr 459 3411
Spegel
höjd: 67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 mars 2007
kl 16:02:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/3 17:16:20
1
750 kr
21/3 19:05:17
2
350 kr
22/3 03:01:26
3
450 kr
22/3 03:02:51
3
650 kr
24/3 19:59:01
4
750 kr
24/3 20:30:38
4
800 kr
24/3 21:51:53
5
Vinnande bud
25/3 14:14:07
6
1.300 kr
26/3 06:06:43
7
1.600 kr
26/3 08:45:21
8
1.800 kr
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 459 3411
Spegel
höjd: 67 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 mars 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/3 17:16:20 | 1 | 750 kr |
21/3 19:05:17 | 2 | 350 kr |
22/3 03:01:26 | 3 | 450 kr |
22/3 03:02:51 | 3 | 650 kr |
24/3 19:59:01 | 4 | 750 kr |
24/3 20:30:38 | 4 | 800 kr |
24/3 21:51:53 | 5 | Vinnande bud |
25/3 14:14:07 | 6 | 1.300 kr |
26/3 06:06:43 | 7 | 1.600 kr |
26/3 08:45:21 | 8 | 1.800 kr |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23